fp360.pl – fotografia do rzeczy!

Zdjęcia metalowych przedmiotów

Kręci nas fotografia produktowa – zajmujemy się nią od 2012 roku. Wykonujemy packshoty, zdjęcia duch, sesje z modelami, projekty do druku i użytku cyfrowego oraz wiele innych. Naszą specjalnością są prezentacje produktowe 360⁰ popularnie określane jako fotografie obrotowe. Do tej pory wykonaliśmy około ćwierci miliona zdjęć.

Wśród naszych Klientów znajdziesz wiele sklepów stacjonarnych i internetowych, serwisów aukcyjnych, niezależnych projektantów, wydawnictw oraz agencji reklamowych w kraju i za granicą. Możesz przejrzeć nasze prace tutaj

Równolegle prowadzimy Studio Lepszy Profil w Poznaniu, gdzie realizujemy usługi dla Klientów indywidualnych – Studio Lepszy Profil

Jesteśmy kameralnym i zgranym zespołem fotograficznych zapaleńców. Możemy pochwalić się bardzo dobrym warsztatem i bogatym doświadczeniem w organizowaniu fotosesji, procesów postprodukcji i w obróbce graficznej. U nas liczy się jakość, efekt i teminowość, czyli Twoja satysfakcja.

Nieważne, jak nietypowy produkt chcesz sfotografować – śmiało, skontaktuj się z nami!

Lubimy wyzwania, nawet te zupełnie szalone :)

Markę tworzą ludzie.

Piotr Stańczyk
Piotr StańczykCEO i Fotograf
Fotograf z zawodu, socjolog z wykształcenia, organizator z urodzenia. Odpowiada za kontrolę jakości zdjęć i produkcję sesji. Profesjonalną fotografią zajmuje się od blisko 10 lat. Człowiek, z którym można się dogadać. Posiada bogate doświadczenie w organizacji sesji zdjęciowych, wykonywaniu zdjęć reklamowych, produktowych i obróbce zdjęć. Chętnie wyjaśnia i podpowiada, z jeszcze większą werwą bierze się do działania. W trakcie sesji towarzyszy mu zawsze dobra muzyka, pozytywne nastawienie i dużo kawy. Podczas sesji z Piotrem nawet przedmioty się uśmiechają ;)
Patrycja Gromek
Patrycja GromekFotograf produktowy
Do pracy dojeżdża na hulajnodze. Zbiera na podróż do Korei Południowej. Uzależniona od muzyki, gier planszowych i wideo. W wolnym czasie brzdąka na ukulele i rysuje. Po godzinach robi zdjęcia wnętrz. Estetka. Z ubraniami potrafi zrobić cuda. Absolwentka grafiki oraz fotografii na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Fotografią zaraziła ją mama, również fotograf (motoryzacyjny).
Łukasz Mokracki
Łukasz MokrackiGrafik / Retuszer
W dzieciństwie chciał zostać napastnikiem piłki nożnej. Oddał się jednak nowej pasji na wydziale Finansów i Rachunkowości WSB w Poznaniu. Bankowość okazała się jednak zbyt przyziemna, więc zajął się śpiewem. Teraz retuszuje śpiewająco 
Do zespołu fp360.pl dołączył w sierpniu 2014 roku. Łukasz to Harry Potter photoshopa, magik obróbki, mistrz różdżki – wciąż zaskakuje nowymi sztuczkami.
W jakiejkolwiek obróbce graficznej, sprawach technicznych, a nawet sercowych zawsze służy pomocą.
Małgorzata Dobrowolska
Małgorzata Dobrowolska Fotograf Produktowy
Z wykształcenia Hydrolog ale w pracy nie leje wody. Przez życie idzie w rytm muzyki Beatlesów. Gdy akurat nie czyta o nich książki lub nie próbuje zagrać ich piosenki na gitarze, to pewnie drzemie, uczy się nowego języka lub spotyka się ze znajomymi. Psychofan brokułów. Absolwentka Wydziału Geografii na UAM, ale to fotografią zajmuję się od dzieciństwa. Perfekcjonistka. Lekka nerwica natręctw nie pozwoli by na zdjęciu niedograny byłby choćby najmniejszy szczegół.

Nasza misja – wzrost sprzedaży Twoich produktów

Każde zlecenie to osobiste wyzwanie. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Nasi Klienci już się o tym przekonali.

Mamy
dużo pomysłów

Kreatywnie podchodzimy do zleceń. Produkty w naszym studio obracają się, lewitują, animują.

Jesteśmy profesjonalistami

Znamy się na swojej robocie. Nie marnujemy Twoich pieniędzy na testy, bo wiemy, jak zrobić odpowiednie zdjęcia.

Dążymy do doskonałości.

Niepoprawni perfekcjoniści mają problem w wielu branżach. Ale nie w fotografii! Dla nas doskonałe zdjęcie to jest to!

Szukasz zleceń lub pracy?

Zapraszamy freelancerów i osoby poszukujące zatrudnienia w branży fotograficznej do przesyłania nam informacji o sobie na adres biuro@fotografiaobrotowa.pl. Gdy będziemy potrzebować dodatkowej pary rąk do pracy, na pewno się odezwiemy.