Zdjęcia produktów

Zdjęcia produktów mają sprzedawać i kropka. Czy wiesz jaka jest różnica między zdjęciami profesjonalistów a amatorów?

Możesz skorzystać z filtrów umieszczonych poniżej, żeby wybrać kategorią, która Cię interesuje.

Wzorniki drewna naturalnego dla Wood For You
Stelaż pod ściankę wystawienniczą.
Zdjęcie zbiorcze ręczników LaboPrint
Stół z litego drewna z czarnymi metalowymi nogami
Stół drewniany z proszkowanymi nogami
Dziennik konesera czekolady z zestawem czekolad
Słuchawki na samozwijalnym krążku
Umywalka Koło osadzona na szarej szafce
Zestaw walizek podróżnych BG BERLIN
Zbliżenie na język buta Calvin Klein
Torba skórzana listonoszka Polka Bikes
Pomarańczowa bluza dziecięca Napapijri
Porównanie przeszyć ręczników reklamowych
Detal ręcznika plażowego z brandingiem
Tkanina firanowa z bzem upięta na manekinie
Tkanina we wzory kwiatowe upięta na manekinie
Tkanina pawie oczka upięta na manekinie
Tkanina firanowa ułożona w rozetkę
Metalowa rama obrazu podświetlanego
Zbliżenie etykiety brandingowej Primamoda
Zdjęcie reklamowe guzików w rozsypce
Zdjęcie reklamowe guzików w szeregu

Zdjęcia produktowe

Nasza firma z siedzibą w Poznaniu zajmuje się wykonywaniem nie tylko fotografii obrotowej, ale także produktowej (takich jak np. fotografia duch). Zdjęcia produktów realizujemy we własnym studio fotograficznym. Większość z nich wykonywana jest w stylu packshot, który znalazł szerokie zastosowanie w branży reklamowej. Oferowana przez nas fotografia produktowa obejmuje szeroki zakres usług: mogą to być zdjęcia aranżowane, kompozycyjne czy już wcześniej wspomniane packshoty– zdjęcia na białym tle. Dostosowujemy się do klienta, a zdjęcia produktowe wykonujemy z dokładnością i zaangażowaniem.

Przedstawicielom branży modowej polecamy wspomniane wcześniej zdjęcia duch. Wymagają one wyjątkowej precyzji i odpowiednich narzędzi, aby uzyskany efekt był naturalny. Tak wykonane zdjęcia odzieży sprawdzają się zarówno w przypadku prostych, jak i skomplikowanych fasonów. Dzięki wykorzystaniu minimalistycznego tła w stylu packshot, możliwe jest wyeksponowanie najważniejszych cech projektu m.in. koloru, faktury, kroju czy detalu.

Fotografia produktów to nie tylko technicznie poprawne zdjęcia, ale przede wszystkim wydobycie walorów i piękna fotografowanego obiektu. Bez względu na to, czy wybór padnie na uniwersalny packshot, fotografię duch czy kompozycyjną, wszystkim zdjęciom produktowym poświęcamy odpowiednią ilość czasu i umiejętności. Dbamy o każdy szczegół, by fotografia, którą tworzymy, wydobyła wszystko co najważniejsze. Wystarczy zapoznać się z naszymi dotychczasowymi realizacjami, takimi jak m.in. zdjęcia odzieży, obuwia, elektroniki, kosmetyków zabawek, artykułów do domu i wielu innych. Zakres naszych usług w ramach zdjęć produktowych znajdziesz w cenniku fotografii produktowej: http://www.fp360.pl/cennik